Petrović donio pobjedu GOŠK-u nad visočkom Bosnom

U jedinoj utakmici današnjeg programa petog kola Prve lige Federacije GOŠK je savladao visočku Bosnu i tako im nanio prvi poraz u sezoni. Bilo je 1:0.

Jedini pogodak na utakmici djelo je Nika-Krešimira Petrovića iz 26. minute utakmice što je uprkos igraču manje od 56. minute kada je isključen Đajić, bilo dovoljno za pobjedu ekipe iz Gabele u ovom derbiju.

GOŠK-Bosna (V) 1:0 (1:0) (Petrović 26’)

Stadion: Podavala; Gledatelja: 300; Sudija: Bajraktarević Kenan (Orašje); Žuti kartoni: Đajić, Mekić, Odak (GOŠK), Ćubara, V. Džafić (Bosna Visoko); Crveni karton: Đajić (GOŠK).

GOŠK: Nikolić, Čolić, Bošnjak (od 90. Puljić), Ereiz, Odak, Mekić (od 58. Dodig), Đajić, Petrović, Ramić (od 20. Mace), Senić, Jelavić.

Bosna (V): Abadžija, Hrvat, Ćubara, Cana, Papaz, Mujezinović, Čulov (od 57. Čabaravdić), Hrelja, Čiva (od 64. V. Džafić), Čehajić (od 57. Porča), I. Džafić.