Remi u Ilijašu

887176 421293007956612 1488041210 o

Nogometaši Bosne su na drugom gostovanju ove sezone, uspjeli izbjeći poraz, ali nisu ni pobjedili. Remi protiv Ilijaša je rezultat koji svakako više zadovoljava domaćina, posebno jer je Bosna povela golom Mahmića početkom drugog poluvremena. Međutim, u finišu je domaćin izjednačio golom iz slobodnog udarca i meč je završio rezultatom 1:1. Bosna je imala bolje prilike i u prvom poluvremenu je trebala riješiti meč, ali je hendikep bilo i rano isključenje A.Hodžića( neopravdano ), koji se sukobio s jednim protivničkim igračem i sudija ih je obojicu poslao u svlačionicu. Sve u svemu, Bosna opet nije oduševila i igra je blago rečeno zabrinjavajuća, a u sljedećem kolu u Visokom gostuje ekipa Mladosti iz Župče.