Efektnim golovima do prve pobjede, NK Bosna 3:1 NK Natron

5628 505139849571927 1570900708 n

Naši nogometaši su danas na stadionu Luke u okviru trećeg kola Druge lige Centar, savladali ekipu Natrona sa 3:1. Ovo je prva prvenstvena pobjeda a Bosna odigrala jednu rutinski dobru utakmicu i već u prvom poluvremenu postigli tri gola (Hodžić Adnan 2 i Mahmić Malik 1) te na taj način riješili utakmicu, dok u drugom poluvremenu nisu dozvolili nikakva iznnađenja te utakmicu rutinski priveli kraju. Za razliku od prošlog kola, tener Fočić je na teren poslao sljedečih 11: Šabić, Alijagić, Hodžić M., Genjac, Raščić, Čehajić, Frljak, Čabaravdić, Hodžić A., Alihodžić, Mahmić, želimo vjerovati da je ovo početak jedne pozitivne serije Bosne, a priliku za prvu gostujuću pobjedu Bosna ima sljedećeg vikenda kada gostuje u Ilijašu.