NK Bosna 5:1 FK Natron, hat trick Plakala

sukrija

Kada već ne može na gostovanjima, onda nogometaši Bosne pobjeđuju na domaćem terenu i to sve ubjedljivije kako sezona odmiče. Danas je na stadionu Luke savladana ekipa Natrona iz Maglaja sa 5:1, a napadač Plakalo je zabio tri gola i to prva tri za Bosnu u prvom poluvremenu, od čega jedan iz jedanaesterca. Treba reći da je prvo poluvrijeme bilo vrlo sadržajno i da je Bosna i treći put ove sezone uspjela povesti u ranoj fazi utakmice, a da je osim penala za Bosnu, dosuđen i penal za Natron, te je gostujući sastav u tom prvom dijelu ostao i sa igračem manje na terenu. U drugom dijelu je Bosna rutinski završila posao golovima Čive i vrlo efektnim pogotkom V.Džafića, uz još nekoliko odličnih prilika. U narednom kolu Bosna gostuje u Brezi kod Rudara