NK Bosna remizirala sa FK Sarajevo U-19

image

Danas su nogometaši Bosne odigrali prvu prijateljsku utakmicu u sklopu priprema za novu sezonu. Protivnik je bila ekipa Akademije FK”Sarajevo” i u zanimljivom meču je konačan rezultat bio 1:1. Jača ekipa Bosne je nastupila u prvom poluvremenu kada su i poveli golom Uzuna, da bi u drugom dijelu zaigrala druga postava koja nije uspjela zabiti, a Sarajevo je izjednačilo. I sam šef stručnog štaba Emir Karahmet nam je poslije utakmice rekao da je zadovoljan prvim poluvremenom i nastupom tih igrača, dok je u drugom bilo dosta propusta i neki igrači iz te ekipe već opasno vise kada njihov status u Bosni u pitanju. Recimo još da su igrali i juniori Bosne protiv juniora Sarajeva i rezultat te utakmice je bio 2:2. Naredni prijateljski meč bi Bosna trebala igrati u četvrtak, iako se protivik još uvijek ne zna. Takođe je potvrđeno i da će Bosna igrati na turniru u Fojnici krajem jula mjeseca.