Bosna uz dosta sreće stigla do nova tri boda protiv Jedinstva

Uz lošu igru u prvom poluvremenu, te uz mnogo sreće u posljednjim trenucima utakmice, Bosna je stigla do nove pobjede na domaćem terenu, a ovaj put je bila bolja od solidne ekipe Jedinstva, rezultatom 2:1. Iz prvog poluvremena vrijedi istaći priliku Jedinstva iz prve minute, te penal u 44.minuti, kada je Bosna golom Čabaravdića povela 1:0. U drugom dijelu nešto bolja igra s obje strane, a Bosna je prednost udvostručila nakon kombinacije Čabaravdić – Hodžić, Hodžić je loptu poslao pored golmana uz samu stativu za 2:0. Nakon toga Bosna je stala, a gosti pokušavali doći do pogotka, što im se isplatilo u 70.minuti kada je Bekana matirao Delić. Ponovo je Bosna preuzela inicijativu, ali se gosti u potpunosti otvaraju, pa u 85.minuti nakon dva kornera odbrana Bosne jedva čisti situaciju, a onda u trećoj minuti sudijske nadoknade Delić promašuje kolosalnu priliku za bod gostiju.