Adnan Džafić ponovo strijelac za MAS Taborsko protiv Zlina

dzafic adnan

roteklog vikenda ekipa MAS Taborsko našeg Adnana Džafića, koja nastupa u Drugoj Češkoj ligi, gostovala je kod ekipe Zlin. Bila je to utakmica 14. kola u kojoj su domaći pobijedili sa 3:2, a Adnan Džafić je bio strijelac izjednačujućeg gola za goste iz penala. Nakon tog pogotka iz 29. minute, gosti su i poveli sa 1:2 golom Miloslava Strnada u 54. minuti. Međutim, raspoloženi Lukas Zeleznik je sa svoja dva gola na utakmici iz 73. i 87. minute obezbijedio pobjedu domaćinu.

Nakon 14. kola ekipa MAS Taborskog nalazi se na trećem mjesto sa 26 osvojenih bodova. Lider na tabeli je Sigma Olomouc sa 29 bodova dok je na drugom mjestu Slovan Varnsdorf sa 27 osvojenih bodova. Iz do sada odigranih utakmica MAS Taborko je tim sa najmanje poraze svega dva, dok su pet puta odigrali neriješeno i sedam puta su ostvarili pobjede.