VIDEO / IZVJEŠTAJ: NK Bosna – NK Natron 4:2

U okviru 13.kola Druge lige Centar nasa ekipa ugostila je ekipu Natrona, i ako je kiša u Visokom padala, teren i uslovi stadiona “Luke” bili su u odličnom stanju.

Nakon trećeg ovosezonskog poraza u prošlom kolu od ekipe Famosa, ovog vikenda Bosna na svom terenu dolazi do nove domaće pobjede protiv ekipe Natrona iz Maglaja

Nakon odličnog otvaranja susreta i ranog vodstva, naša ekipa prima 2 gola u finišu prvog poluvremena te na odmor idemo sa 1-2 rezultatom u korist Natrona

Drugo poluvrijeme smo mnogo bolje otvorili i napadali te jako brzo stigli do poravnanja.

U samom finišu utakmice naša ekipa dolazi do potpunog preokreta.

Te u zadnjem napadu uspijevamo da dođemo i do četvrtog gola i konačnog rezultata 4 naprema 2

Golove i najzanimljivije momente sa utakmice pogledajte ispod!

Ovom prilikom želimo da čestitamo našoj ekipi i stručnom štabu na zasluženoj pobjedi i naravno želimo im mnogo sreće u narednom kolu gdje će gostovati u Brezi.