SportSport.ba : Kiksevi Bosne i TOŠK-a

Vodeće ekipe Druge lige Centar Bosna Visoko i TOŠK iz Tešnja napravile su kiks na domaćem terenu u utakmicama 20. kola.

Bosna je u Visokom dočekala Famos iz Hrasnice, a na kraju je susret završio bez golova (0:0).

Iako je domaći tim stvarao šanse, do gola nisu mogli. Famos je odnio bod iz Visokog, ali domaći su usprkos kiksu održali istu razliku u odnosu na ekipu TOŠK-a.

Tim iz Tešnja je uz dosta muke na domaćem terenu stigao do boda protiv Radnika iz Hadžića (1:1).

Gosti su preko Muamera Gagule stigli do vodstva u 77. minuti. Gagula je iskoristio penal, da bi domaći u šestoj minuti nadoknade došli do jednog boda. Sudija je ponovo pokazao na bijelu tačku, a Sadin Bašić je precizan za konačnih 1:1.

Uvjerljivu domaću pobjedu je upisao Borac iz Jelaha (4:0) protiv Rudara iz Breze, dok je meč Ilijaša i Mladosti završen bez pobjednika (2:2).