REMI U TEŠANJCI – NK USORA 1:1 NK BOSNA

U okviru 26.kola naš tim je gostovao kod ekipe Usore.Domaćin je došao u predonst u 28.minuti kada je Ilić zatresao mrežu Bekana. Poluvrijeme je žavrsilo sa prednošću od  1:0 za Usoru. Dosta bolja igra našeg na pocetku poluvremena,ali bez pogodka. Usora je 56. minuti da povisi na 2:0 ,ali Bekan fenomenalno je reagovao. igrao se 59.minuti kada je sjajno izveo korner Husnić,a Kurevija izjednačio rezutat. Ovo je bio prvijenac Kurevije u ovoj sezoni za naš tim. Kasnije dosta šansi na obe strane,a najvecu je imao igrač Usore sa brojem 17 , kada je izašao jedan na jedan sa golman,ali Bekan ponovo na sjajno brani. Naš tim je u zadnjim sekundama imao priliku da dođe do pobjede,ali Salkanović je bio neprecizan.