Raspucana Bosna do vrha napunila mrežu Stupčanice

Nogometaši Bosne iz Visokog uvjerljivo su sa 7:0 savladali Stupčanicu u 29. kolu Druge lige Federacije BiH grupa Centar. Seriju pogodaka Bosne otvorio je Amar Čabaravdić, koji je za 1:0 pogodio nakon 11 minuta igre.

Zatim je s dva gola Alem Plakalo povećao prednost na 3:0, da bi Belmin Hindija u 42. minuti pogodio za rezultat prvog poluvremena od 4:0.

Nastavak donosi još tri gola u mreži tima iz Olova. Čabaravdić u 47. minuti drugim golom danas pogađa za 5:0, da bi devet minuta kasnije Plakalo postigao hat-trick za 6:0.

Pobjedu je zaključio Esmer Alimanović u 63. minuti golom za konačnih 7:0.

Kandidat za Prvu ligu Federacije TOŠK iz Tešnja je remizirao u Jelahu kod Borca (1:1).

Nedim Subašić je doveo domaće u prednost, da bi bod gostima osigurao Džemal Hasanbašić u 71. minuti susreta.