SP BRAZIL: Raspored utakmica i satnica po našem vremenu

brazil-sp-2014

Prve dvije utakmice “zmajevi” će igrati u ponoć a treću u 18 sati po našem vremenu.

 

Raspored utakmica prvog kruga Svjetskog prvenstva

1. kolo:

12.06. Četvrtak

22.00 Brazil – Hrvatska (Grupa A)

13.06. Petak

18.00 Meksiko – Kamerun (Grupa A)
21.00 Španija – Holandija (Grupa B)
*Ponoć: Čile – Australija (Grupa B)

14.06. Subota

18.00 Kolumbija – Grčka (Grupa C)
21.00 Urugvaj – Kostarika (Grupa D)
*Ponoć: Engleska – Italija (Grupa D)
* 3 ujutro: Ob. Bjelokosti – Japan (Grupa C)

15.06. Nedjelja

18.00 Švicarska – Ekvador (Grupa E)
21.00Francuska – Honduras (Grupa E)
*Ponoć: Argentina – BiH (Grupa F)

16.06. Ponedjeljak

18.00 Njemačka – Portugal (Grupa G)
21.00 Iran – Nigerija (Grupa F)
*Ponoć: Gana – SAD (Grupa G)

17.06. Utorak

18.00 Belgija – Alžir (Grupa H)
21.00 Brazil – Meksiko (Grupa A)
*ponoć: Rusija – R. Koreja (Grupa H)

2. kolo:

18.06. Srijeda

18.00 Australija – Holandija (Grupa B)
21.00 Španija – Čile (Grupa B)
*ponoć: Hrvatska – Kamerun (Grupa A)

19.06. Četvrtak

18.00 Kolumbija – O. Bjelokosti (Grupa C)
21.00 Urugvaj – Engleska (Grupa D)
*ponoć: Japan – Grčka (Grupa C)

20.06. Petak

18.00 Italija – Kostarika (Grupa D)
21.00 Švicarska – Francuska (Grupa E)
* ponoć: Honduras – Ekvador (Grupa E)

21.06 Subota

18.00 Argentina – Iran (Grupa F)
21.00 Njemačka – Gana (Grupa G)
*ponoć Nigerija – BiH (Grupa F)

22.06. Nedjelja

18.00 Belgija – Rusija (Grupa H)
21.00 Koreja – Alžir (Grupa H)
*ponoć: SAD – Portugal (Grupa G)

* službeno su dan kasnije

3. kolo:

23.06. Ponedjeljak

18.00 Holandija – Čile (Grupa B)
18.00 Australija – Španija (Grupa B)
22.00 Hrvatska – Meksiko (Grupa A)
22.00 Brazil – Kamerun (Grupa A)

24.06. utorak

18.00 Italija – Urugvaj (Grupa D)
18.00 Kostarika – Engleska (Grupa D)
22.00 Japan – Kolumbija (Grupa C)
22.00 Grčka – O. Bjelokosti (Grupa C)

25.06. Srijeda

18.00 Nigerija – Argentina (Grupa F)
18.00 BiH – Iran (Grupa F)
22.00 Ekvador – Francuska (GrupaE)
22.00 Honduras – Švicarska (Grupa E)

26.06. Četvrtak

18.00 SAD – Njemačka (Grupa G)
18.00 Portugal – Gana (Grupa G)
22.00 Koreja – Belgija (Grupa H)
22.00 Alžir – Rusija (Grupa H)

 

www.slobodna-bosna.ba

Facebook stranica

Standings provided by SofaScore LiveScore
Scroll to Top