PORAZ ZA KRAJ SEZONE

Nakon pobjede u prošlom kolu naš tim je osigurao drugo mjesto na tabeli, u zadnjem kolu naš tim je išao u goste NK ‘Ilijaš'Ilijaš. Dosta loše prvo poluvrijeme u Ilijašu za naš tim,gdje rezultat glasio 4:0 za domaćina. Ilijš je u 12. minuti došao u prednost nakon greške u odbrani. u 29.minuti povećava svoju prednost od 2:0 . Igrao se 33. minuti kada je Kubat postigao i odveo domaćine na tri gola prednosti. U 37.minuti nakon kontre NK Ilijaš je povećao rezultat na 4:0 , i tako se otišlo na odmor od četiri gola predonsit. Početkom drugog poluvremena sjajnu šansu je imao Salkanović,ali njegov pokušaj je spriječio golman. U 47.minuti Salkanović pogađa za 4:1. Nije se dugo čekalo i već u 56.minuti Seferović postže eurogol na utakmici i smanjuje rezultat na 4:2. Nakon deset minuta igre u 66.minuti Salkanović ponovo postiže pogodak , i smanjuje prednost Ilijaša na samo gol ostatka. Ilijaš je imao priliku iz penala u 88.minuti ,ali Hrnjić sjajno čita stranu i brani penal.Treba napomenuti da 9 od 11 igrača u prvih jedanest je bilo ispod 21. godine. U 30 odigrani utakmica naš tim je imao 20 pobjeda 4 neriješene utakmice i 6 poraza . Sa 64 boda naš tim je zauzeo drugu poziciju na tabeli.