Novi trijumf Bosne

Bosna iz Visokog je upisala još jedan trijumf. Danas su Visočaci gostovali u Ljubuškom kod Sloge, te su slavili pobjedu od 1:0. Dosta dobra igra viđena je u prvom poluvremenu.
Imala su oba tima svoje šanse, a u 39. minuti meča gosti su i poveli. Pogodio je Almir Porča za rezultat prvog poluvremena od 1:0 za goste. Nastavak donosi mnogo bolju igru Bosne. Imali su nekoliko prilika za postizanje gola, ali ih nisu iskoristili.
Domaći su u finišu igrali i bez isključenog Senića, ali je do kraja ostalo 1:0 za novu pobjedu tima iz Visokog. Prva liga, 26. kolo: Sloga – Bosna 0:1 (Porča 39’) SLOGA: Brkić, Senić, Zulčić, Zovko, Markotić, Čilić, Golemac, Vučić, A. Petrović, N. Petrović, Bošnjak. BOSNA: Bekan, Jaganjac, Mujezinović, Porča, Bešić, Plakalo, Tekešinović, Hasanhodžić, Džafić, Tahiri, Muharemović.