NK Krivaja – NK Bosna 1:3

Fudbaleri visočke Bosne još jednom su pokazali sjajnu igru te slavili novu pobjedu u Drugoj ligi FBiH. Naime, na gostovanju u Zavidovićima pobijedili su domaću ekipu Krivaje rezultatom 3:1 i tako još jednom dokazali da je pred ovom mladom ekipom perspektivna budućnost.

Meč u Zavidovićima je počeo 45 minuta nakon predviđenog termina, pošto je ekspedicija Bosne zbog zastoja u saobraćaju kod Žepča kasnila na meč, no to očigledno nije smetalo timu Mensura Džavitija da odigra odličan meč.

Bosna je povela već u 7. minuti golom Zukića, a domaćini su izjednačili preko Čamdžića u 27. minuti na 1:1 i to je bio rezultat s kojim se otišlo na odmor. U nastavku su Hindija u 52. i Zukić u 57. minuti donijeli prednost Bosni, koju je visočki tim zadržao do kraja te tako slavio pobjedu u derbiju na nezgodnom gostovanju kod odlične ekipe Krivaje koja ovog proljeća igra odličan fudbal.