Memorijal “Midhat Ahić” 2014, Završeno takmičenje po grupama, sutra borba za polufinale

novogodisnji turnir

Na 11-om malonogometnom turniru Memorijal “Midhat Ahić” danas su igrane utakmice po grupama i to njih ukupno 14. Derbi dana igrali su branioc prošlogodišnje titule BIOS i izuzetno jaka ekipa Suša Commerca. U jako zanimljivoj utakmici slavio je BIOS rezultatom 5:2. I u preostalih 13 utakmica publika u dvorani imala je šta vidjeti, uz mnoštvo golova i lijepih poteza, a zanimljivo je da prvog dana turnira nijedna utakmica nije završena remijem.

Evo i svih rezultata prvog dana turnira:

SUŠA COMMERCE 4 : 3 FK GRAČANICA
CAFFE GARDEN 6 : 1 ESTRADA I KENO
NK PORJEČANI 2 : 4 NK MOŠTRE
DIVET ILIJAŠ 0 : 3 ŠF “NNO”
FK SLOBODA VRATNICA 3 : 2 QATARI
STARI GRAD SARAJEVO 2 : 1 SARAJEVO OSIG. GALAKTIKOSI
EKOSIROVINA 2 : 0 MESNICA MEŠA
ZAMM m.c. 4 : 2 TRIJUMF FRUTTI FUNGHI
BIOS 5 : 2 SUŠA COMMERCE
GALAKTIKOSI 2 : 5 CAFFE GARDEN
ELLTEH CAFFE HARRY 4 : 0 NK PORJEČANI
MALI RAJ 4 : 3 DIVET ILIJAŠ
FK GRAČANICA 5 : 2 FK SLOBODA VRATNICA
ESTRADA I KENO 1 : 4 STARI GRAD SARAJEVO

Stanje na tabelama u četiri grupe nakon prvog dana izgleda ovako:

Grupa A
# Ekipa Igr. Pob. Ner. Izg. Bod
1 BIOS 1 1 0 0 3
2 SUŠA COMMERCE 2 1 0 1 3
3 FK GRAČANICA 2 1 0 1 3
4 FK SLOBODA VRATNICA 2 1 0 1 3
5 QATARI 1 0 0 1 0
Grupa B
# Ekipa Igr. Pob. Ner. Izg. Bod
1 CAFFE GARDEN 2 2 0 0 6
2 STARI GRAD SARAJEVO 2 2 0 0 6
3 SARAJEVO OSIG. GALAKTIKOSI 1 0 0 1 0
4 GALAKTIKOSI 1 0 0 1 0
5 ESTRADA I KENO 2 0 0 2 0
Grupa C
# Ekipa Igr. Pob. Ner. Izg. Bod
1 ELLTEH CAFFE HARRY 1 1 0 0 3
2 NK MOŠTRE 1 1 0 0 3
3 EKOSIROVINA 1 1 0 0 3
4 MESNICA MEŠA 1 0 0 1 0
5 NK PORJEČANI 2 0 0 2 0
Grupa D
# Ekipa Igr. Pob. Ner. Izg. Bod
1 ŠF “NNO” 1 1 0 0 3
2 ZAMM m.c. 1 1 0 0 3
3 MALI RAJ 1 1 0 0 3
4 TRIJUMF FRUTTI FUNGHI 1 0 0 1 0
5 DIVET ILIJAŠ 2 0 0 2 0

Parovi drugog dana turnira:

ČETVRTAK – 25. decembar 25-12-2014 16:00 QATARI – : – FK GRAČANICA
  25-12-2014 16:30 SARAJEVO OSIG. GALAKTIKOSI – : – ESTRADA I KENO
  25-12-2014 17:00 EKOSIROVINA – : – NK MOŠTRE
  25-12-2014 17:30 TRIJUMF FRUTTI FUNGHI – : – MALI RAJ
  25-12-2014 18:00 SUŠA COMMERCE – : – FK SLOBODA VRATNICA
  25-12-2014 18:30 CAFFE GARDEN – : – STARI GRAD SARAJEVO
  25-12-2014 19:00 MESNICA MEŠA – : – NK PORJEČANI
  25-12-2014 19:30 DIVET ILIJAŠ – : – ZAMM m.c.
  25-12-2014 20:00 BIOS – : – QATARI
  25-12-2014 20:30 GALAKTIKOSI – : – SARAJEVO OSIG. GALAKTIKOSI
  25-12-2014 21:00 ELLTEH CAFFE HARRY – : – EKOSIROVINA
  25-12-2014 21:30 ŠF “NNO” – : – MALI RAJ
  25-12-2014 22:00 NK MOŠTRE – : – MESNICA MEŠA

Facebook stranica

Standings provided by SofaScore LiveScore
Scroll to Top