NK Bosna ubilježila novu pobjedu za nastavak serije dobrih rezultata

image

Šest utakmica, šest pobjeda, skor je dosadašnjih utakmica koje su nogometaši Bosne odigrali u pripremnom periodu za početak sezone. Bosna je ovaj put ugostila ekipu Zmaja iz B.Mahale koja se do skoro takmičila u Kantonalnoj ligi a trenutno nastupa u ONL Visoko. Nakon 90 minuta konačni rezultat je bio 2:1 a svi golovi su postignuti u prvom poluvremenu kada je Bosna i igrala u najjačem sastavu, s tim da Zmaj nije iskoristio jedanaesterac, a Bosna puno dobrih prilika. Polako se i nazire sastav Bosna koji bi mogao i igrati na početku prvenstva, pa su tako ovoga puta zaigrali: Šabić, Lukhodžić, M.Hodžić, Gačan, Raščić, E.Genjac, Frljak, Čehajić, A.Hodžić, Ćesa, M.Bajrić. Još u prvom poluvremenu su u igru ušli I.Džafić i Čabaravdić, a golove su postigli Genjac i Džafić.

Što se tiće nastavka aktivnosti, ekipa nastavlja sa trenažnim procsom i u narednon periodu se planiraju nove kontrolne utakmice,  u utorak če biti obavljen žrijeb takmičarskih  brojeva za novu sezonu u Drugoj ligi Centar, pa ćemo saznati i raspored naših nogometaša u predstojecem prvenstvu.