Treće uzastopna pobjeda Bosne

IMG 2572

Nogometaši Bosne će igrati u finalu turnira u Fojnici, nakon što su danas u polufinalu savladali domaću ekipu rezultatom 4:3. U prvom poluvremenu, na travnjak stadiona u Fojnici, Šef struke je na teren poslao B – tim odnosno momke koji se bore za ulazak među prvih 18, pojačane Idrizom Džafićem i Ahmetom Frljkom. U tom dijelu Bosna je igrala slabo i Fojnica je taj dio igre riješila u svoju korist sa 3:1, a jedini gol za Bosnu je postigao Idriz Džafić iz penala. U drugom poluvremenu Šef stručnog štaba Adnan Fočić mjenja kompletnu postavu te uvodi A – tim i tad je Bosna zaigrala puno bolje i potpuno preokrenula rezultat, iako je na samom startu drugog poluvremena ostala sa igračem manje zbog isključenja Hodžića.Sva tri gola u drugom poluvremenu je postigao Mahir Bajrić, od čega jedan sa bijele tačke. U finalu koje se igra u nedjelju sa početkom u 18 sati, Bosna će se sastati sa Igmanom iz Konjica koji je savladao drugu ekipu Novog Pazara.