SportZDK: Adnan Hodžić obradovao visočku Bosnu, a Emir Bajramović kakanjski Rudar!

Visočka Bosna upisala je svoju treću ovosezonsku pobjedu, dok je kakanjski Rudar tek u 4. kolu stigao do svog prvog trijumfa. Bosna je na Lukama golovima odličnog Adnana Hodžića u 33. i 65. minuti sa 2:1 pobijedila dobro organizovani sastav Metalleghe BSI iz Jajca. Gosti su počasni pogodak postigli 79. minuti preko Gavrića. Za Bosnu su nastupili: Bekan, Mujezinović, Kadić, Tekešinović, Krajišnik, Čulov, Čomaga, Čiva, Alimanović, Čabaravdić i A. Hodžić.Trener Faruk Dedić u nastavku je priliku dao i Handžiću, Karaveliću i Mirviću.

Rudar je “Pod Vardom” pogotkom u 84. minbuti Emira Bajramovića sa minimalnih 1:0 bio bolji od Goražda. Utakmici je prisustvovao i bh. sportski junak, bronzani iz Pekinga Amel Tuka!  Trener Mirnes Buza izveo je ovaj sastav Rudara: Mujagić, Sarvan, Hrustanović, Čizmić, Alagić, Topalović, Prkić (od 75. Duvnjak), Crnović (od 46.Bajramović), Gafurović, Čehajić, Dželo (od 46.Neimarlija). U idućem kolu Bosna gostuje kod Zvijezde u Gradačcu, dok će Rudar u obližnji Novi Travnik.