Bosna pretrpjela prvi poraz u nastavku sezonee

10149940 607761635974409 2125714595 n

Danas je igrano 20. kolo Druge lige Centar, a NK Bosna Visoko je gostovala u Župči gdje je poražena od ekipe Mladosti rezultatom 1:0. Ekipa Mladosti je bolje ušlaa u ovu utakmicu i nekako su pokazivali više želje za osvajanjem tri boda, pa su većim dijelom prvog poluvremena bili bolji, te su stvorili par izglednih prilika. U drugom poluvremenu stanje na terenu je nešto izjednačenije i igra se između dva kaznena prostora, a onda Mladost dolazi u vodstvo nakon jednog prekida. Do kraja utakmice Bosna je pokušavala izjednačiti, no ništa konkretno nisu napravili te su tako pretrpili prvi poraz u nastavku prvenstva. Da stvar bude gora, par kilometara dalje u Ilijašu Goražde je slavilo protiv domaće ekipe i sada su na prvom mjestu na tabeli sa bodom više od Bosne.

U narednom kolu Bosna igra u Visokom gdje dočekuju ekipu Nk Pobjeda.