Nevjerovatan rezultat u Visokom: Bosna – Podgrmeč 14:0

Nogometaši visočke Bosne pregazili su Podgrmeč s 14:0 u susretu 25. kola Prve lige Federacije BiH. Osam pogodaka viđeno je u prvom poluvremenu ovog meča. Krajišnik je pogodio nakon tri minute igre za 1:0, jedan gol je postigao Mujezinović, dok su Porča i Džafić postigli po hat-trick za velikih i uvjerljivih 8:0 nakon prvih 45 minuta. Nisu stali domaći ni u nastavku. Džafić je u 51. minuti četvrtim golom pogodio za 9:0, a dvije minute kasnije Jaganjac pogađa za nevjerovatnih 10:0. U 66. minuti Bosna stiže i do 11. pogotka. Pogodio je Adin Čiva za velikih 11:0. Tri minute kasnije bilo je 12:0, a ovaj put je pogodio Karavelić. Na 13:0 je povećao Terzić autogolom u 89. minuti, a konaćnih 14:0 postavio je Čabaravdić u nadoknadi vremena. Prva liga FBiH, 25. kolo: Bosna – Podgrmeč 14:0