Ereiz šokirao Bosnu u Visokom

Fudbaleri Bosne iz Visokog poraženi su na domaćem terenu od GOŠK-a iz Gabele rezultatom 1:0. Prvo poluvrijeme donosi potpunu dominaciju domaćeg tima. Stvarali su domaći dobre šanse pred golom Sušca, ali je golman tima iz Gabele bio izuzetno raspoložen. GOŠK je po prvi put zaprijetio tek u finišu prvog dijela, ali su nakon prvih 45 minuta mreže mirovale. Uvodne minute nastavka pripadaju gostima. Stvorili su nekoliko opasnih situacija pred golom Bekana, no nisu uspjeli stići do gola. Zatim je Bosna preuzela igru u svoje ruke. Izvršili su opsadu gola gostiju, ali je Sušac bio sjajan na golu. Gosti su u finišu uspjeli stići do pobjede. Napravili su brzu kontru u 86. minuti, a Ereiz je pogodio za velika tri boda tima iz Gabele. Prva liga, 15. kolo: Bosna – GOŠK 0:1 (Ereiz 86’) Bosna: Bekan, Frljak, Hodžić, Čulov, Handžić, Čulov, Čiva, Kadić, Mirvić, Karavelić, Tahiri, Ntankeli GOŠK: Sušac, Dalmatin, Puljić, Bošnjak, Ereiz, Odak, Malčić, Đajić, Delić, Marić, Jelavić