Dva gola Handžića za pobjedu Bosne

Nogometaši Bosne pobijedili u Visokom Orašje s 2:1 u utakmici 27. kola Prve lige Federacije BiH.

Prvo poluvrijeme nije ponudilo gotovo ništa. Igralo se između dva kaznena prostora sa nekoliko slabih pokušaja prema protivničkom golu, ali mreža se nije tresla.

Međutim, u nastavku Bosna kreće po pobjedu. Džafić je na otvranju drugog dijela pogodio stativu, a u 64. minuti su domaći i stigli do vodstva. Rezervista Handžić je pogodio za prednost od 1:0.

Gosti su ubrzo došli do izjednačenja. Vila je pogodio za 1:1 u 73. minuti, ali ipak 10 minuta kasnije ponovo Handžić pogađa zan novi trijumf Bosne.