Druga liga Centar, 8. kolo: Uvjerljive pobjede Bosne i TOŠK-a

SportSport.ba : Uvjerljive pobjede su u 8. kolu Druge lige Centar upisale ekipe Bosne iz Visokog i TOŠK-a iz Tešnja.

Bosna je s uvjerljivih 5:1 savladala Pobjedu. Čabaravdić je slomio otpor gostiju nakon 34. minute igre za 1:0, da bi Čiva u 42. minuti pogodio za sigurnih 2:0.

Alem Plakalo je zatim povećao prednost na otvaranju drugog dijela, da bi u 52. minuti Bahtić smanjio na 3:1. Ipak, Čabaravdić i Plakalo su sa po još jednim pogotkom donijeli uvjerljivu pobjedu za Bosnu.

TOŠK je u Tešnju s 4:0 savladao Natron iz Maglaja. Junak domaćih je Osmo Nuhanović koji je postigao hat-trick, dok je jedan gol postigao i Bašić za konačnih 4:0.

Druga liga Centar, 8. kolo:

Bosna Visoko – Pobjeda 5:1 (Čabaravdić 34’, 61, Čiva 42’, Plakalo 49’, 80’ / Bahtić 52’)
TOŠK – Natron 4:0 (Nuhanović 5’, 45+1’, 77’, Bašić 71’)
Borac – Ilijaš 0:1 (Helač 26’)
Usora – Rudar Breza 2:0 (Maglić 58'p, Mašić 62’)
Krivaja – Famos 1:2 (Kovačić 49'p / Sarajkić 20’, Bešić 79’)
Radnik – Rudar Breza 4:2 ( Bečirović 16, Turčalo 29’, Drinna 32’, 67’ / Halilović 25’, 52’)