Home / Izvještaji (stranica 2)

Izvještaji

Bosna čuva vrh Prve lige

Nogometaši visočke Bosne pobijedili su Novi Travnik s 2:0 u susretu 14. kola Prve lige Federacije BiH. Bosna je kao veliki favoriti ušla u ovaj meč i na kraju su to i pokazali na terenu. Nakon poprilično dosadnog uvoda u meč iz prve prave šanse domaći su stigli do vodstva. ...

Opširnije

Izborna Skupština NS FBiH u ponedjeljak 24.10.2016. godine

U ponedjeljak 24.10.2016. godine u Sarajevu (hotel „Sunce“ Vogošća) sa početkom u 12:00 sati, održat će se redovna izborna sjednica Skupštine Nogometnog saveza Federacije BiH. Shodno utvrđenoj mapi puta za održavanje redovnih izbornih Skupština na svim organizacionim nivoima u NS/FS BiH u 2016. godini, redovna izborna sjednica Skupštine Nogometnog saveza ...

Opširnije

Rezultati 8. kola Prve lige FBiH

Rezultati 8. kola Prve lige FBiH: Subota, 24.09.2016. GORAŽDE: Goražde-Budućnost 1:0 ČAPLJINA: Čapljina-Rudar 2:2 VISOKO: Bosna-Bratstvo 0:0 GRADAČAC: Zvijezda-Jedinstvo 2:1 Nedjelja, 25.09.2016. SIMIN HAN: Sloga-Velež 3:1 TRAVNIK: Novi Travnik-Orašje 2:3 SARAJEVO: Bosna Sema-Radnički 3:4 GABELA: Gošk-Travnik 4:0

Opširnije

Delegiranje drugog kola Kupa Federacije BiH

Komisija za suce i suđenje NS FBiH i Komisija za takmičenje NS FBiH izvršila je delegiranje službenih lica za utakmice drugog kola završnice seniorskog Kupa FBiH: Parovi drugog kola zavrđšnice seniorskog Kupa FBiH Srijeda – 07.09.2016. u 16:30 sati   B. MAHALA: Zmaj – Zvijezda NEMILA: Nemila – Goražde BUGOJNO: ...

Opširnije

Delegiranje 28. kola Prve lige FBiH

Komisija za suce i suđenje NS FBiH i Komisija za takmičenje NS FBiH izvršila je delegiranje 28. kola Prve lige Federacije BiH. Parovi 28. kola Prve lige FBiH: Srijeda, 25.05.2016. u 17:30 sati MOSTAR: Branitelj-Goražde ČAPLJINA: Čapljina-Novi Travnik GABELA: Gošk-Metalleghe BANOVIĆI: Budućnost-Zvijezda GRAČANICA: Bratstvo-Bosna ORAŠJE: Orašje-Radnički LJUBUŠKI: Sloga-Rudar SANSKI MOST: ...

Opširnije

Delegiranje 24. kola Prve lige FBiH

Komisija za suce i suđenje NS FBiH i Komisija za takmičenje NS FBiH izvršila je delegiranje 24. kola Prve lige Federacije BiH. Parovi 24. kola Prve lige FBiH: Subota, 30.04.2016. u 17:00 sati MOSTAR: Branitelj-Gošk BANOVIĆI: Budućnost-Čapljina GRAČANICA: Bratstvo-Goražde ORAŠJE: Orašje-Novi Travnik LJUBUŠKI: Sloga-Metalleghe SANSKI MOST: Podgrmeč-Zvijezda BIHAĆ: Jedinstvo-Bosna KAKANJ: ...

Opširnije