NK Bosna 2:3 FK Borac

DSCN0394

Današnjim domaćim porazom na stadionu Luke od ekipe Borca iz Jelaha, nogometaši Bosne su se oprostili sa svim nadama za ponovni povratak u Prvu ligu Federacije BiH. Iako je Bosna danas dva puta vodila protiv dobre ekipe iz Jelaha, na kraju su poraženi rezultatom 2:3. Bosna je povela golom Čabaravdića, da vi gosti do poluvremena uspjeli stići prednost i na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 1:1. Drugo poluvrijeme opet dobro otvara Bosna, a pogotkom Dervića Bosna je i ponovo povela, bilo je 2:1. Ipak gosti do kraja utakmice ne samo da stižu do izjednačenja, već dobrom igrom uspijevaju postići i treći pogodak i odnijeti sva tri boda u Jelah. Na kraju je utakmica završila rezultatom 2:3, a ovim porazom Bosna i narednu sezonu ostaje u Drugoj ligi FBiH, skupina Centar.